Poznaj

naszą firmę

OLGRUM Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jest przedsiębiorstwem posiadającym swój oddział produkcyjny w Olkuszu.


Firma została założona w 1996 roku na bazie funkcjonującego od 1982 roku rodzinnego zakładu gumowego "OLGUM" S.C. oraz kapitału holenderskiego.

Jesteśmy związani z holenderską firmą Ruma Rubber B.V. - największym w krajach Beneluxu producentem wałków gumowych i poliuretanowych. Specjalizujemy się w produkcji technicznych formowych wyrobów dowolnych kształtów i zastosowania z gumy, silikonów, termoplastów i poliuretanów.


Produkujemy także wyroby łączone z innymi materiałami np.: guma-metal, guma-tkanina, itd. Służymy doradztwem w doborze najlepszego materiału dla danego zastosowania. Oferujemy również produkcję, gumowanie lub powlekanie poliuretanem wałków, tulei, bębnów i rolek wszelkich typów oraz kształtów do średnicy 2000mm i długości 8500mm.

Nasze atuty

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie służąc naszym Klientom bogatą wiedzą i profesjonalnym doradztwem.

Doświadczenie

Od 1982 roku stale doskonalimy się w branży wyrobów gumowych by nasi Klienci otrzymali produkty tylko najwyższej jakości.

Bogata oferta

Stale staramy się poszerzać nasze możliwości aby sprostać dynamice rynku oraz móc wykonać nawet najbardziej wymagające zlecenia.

OLGRUM w liczbach

0
lat na rynku
wyrobów gumowych
0
zadowolonych
klientów
0
zatrudnionych
profesjonalistów